Hakkımızda

Biz Kimiz

Çiğdem Anahtar olarak uzun yıllar boyunca biriktirdiğimiz tecrübemiz ve gelişen teknoloji ile beraber hizmetlerimizi müşterilerimize olabildiğince kısa zamanda götürmenin çabası içinde değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.
Çiğdem Anahtar olarak Bakırköy ilçesinin tüm mahallelerine 7/24 hizmet veriyoruz.
İnsanlığın var oluşundan beri insanın kendini koruma, etrafını koruma, kilitleme, kapatma ve bağlama gibi içgüdüleri vardır.
Ne kadar gelişirsek gelişelim, artık teknoloji ne kadar ilerlemiş olursa olsun yine de hırsızlık, anahtar kaybetme, içeride unutma gibi sebeplerden dolayı bir çilingire ihtiyacınız olabilir. Böyle bir gereksiniminiz olduğunda tek önemli olan şey kaliteli hizmeti ucuza mal edebilmektir. Birçok anahtar evi ya da çilingirci gecenin bir vakti aradığınızda ihtiyacınızın olmasını aleyhinize kullanıp yüzde iki yüz kâr ile iş yapıyor.

Çiğdem Anahtar artık bu tür haksız kâra son veriyor. Bakırköy İstanbul Caddesi’ndeki yerimizden Bakırköy’ün tüm mahalleleri ve tüm sokaklarına hizmet sunuyoruz. Çiğdem Anahtar, her türdeki kapı kilidinizi, para kasa kilitlerinizi, araba kilitlerinizi açmaktadır.

7-24-cilingir
image
https://www.cilingirabi.com/wp-content/themes/imperio/
https://www.cilingirabi.com/
##498DE3
style2
paged
Loading posts...
/home/cilingirabi/public_html/
#
off
none
loading
#
Sort Gallery
on
off
off
off

Whatsapp
Hemen Ara